Čerpací stanice

Nabízíme Vám možnost zapojit se do personalizovaného systému čerpání paliva. Služba tankování paliva s vyspělou technologií je silnou stránkou naši organizace, která umožňuje čerpat palivo za konkurence schopných tržních podmínek s použitím elektronického čipu, kartou nebo kombinací obojího. Platba je prováděna bezhotovostně fakturou vystavenou 1x týdně, 1x za čtrnáct dní nebo 1x měsíčně. Společně s fakturou obdržíte přehled tankování pro každé vozidlo s uvedením data, času, místa a množství natankovaného paliva. Smluvní zákazníci mohou v síti našich čerpacích stanic tankovat non stop v jakoukoliv dobu. Dle odčerpaného množství za měsíc lze dohodnout i slevu na ceně PHM. Zákazníci, kteří s námi nemají uzavřenou smlouvu, mohou čerpat pohonné hmoty na našich obslužných čerpacích stanicích. Na našich provozovnách můžete načerpat tyto druhy PHM:

• Nafta motorová
• Směsná nafta
• Meřo – fame oleo
• Natural 95
• Ad Blue

Upřesnění produktů na dané lokalitě najdete na stránkách www.nikey.cz

Kontaktní osoba:

pro oblast Morava:

Martin Seidler
Tel. +420 721 228 731
mailto:martin.seidler@nikey.cz

pro oblast Čechy:

Martin Seidler
Tel. +420 721 228 731
mailto:martin.seidler@nikey.cz

Jana Smejkalová
Tel. +420 723 340 070
mailto:jana.smejkalova@nikey.cz

Čerpací stanice s obsluhou

Na čerpacích stanicích s obsluhou mohou smluvní zákazníci tankovat palivo kdykoliv. Zákazníci bez smlouvy mohou našich služeb využít během otevírací doby čerpací stanice. Platba je možná v hotovosti nebo platební kartou.

Samoobslužné čerpací stanice

Samoobslužné čerpací stanice jsou určeny pro smluvní zákazníky. Zákazníci, kteří nemají s naši společností uzavřenou smlouvu, mohou během provozní doby mycího centra požádat zaměstnance myčky o natankování pohonné hmoty. Platba v těchto případech je možná pouze v hotovosti. Tuto službu není možné využít na čerpací stanici v Hradci Králové.

Na ČS Bruntál, Krnov, Šumperk, Čáslav a Přerov lze s obsluhou myčky domluvit hotovostní prodej.