Mycí centra

Naše služby v oblasti mytí vozidel nabízí možnost předem stanoveného a flexibilního programu vypracovaného dle požadavků Vašeho vozového parku. Máte možnost vybrat si frekvenci a mycí program z následujících typů: Standard, Exklusive, ruční mytí, desinfekce a mytí ložné plochy.

více informací

Čerpací stanice

Nabízíme Vám možnost zapojit se do personalizovaného systému čerpání paliva. Služba tankování paliva s vyspělou technologií je silnou stránkou naši organizace, která umožňuje čerpat palivo za konkurence schopných tržních podmínek s použitím elektronického čipu, kartou nebo kombinací obojího.

více informací

Parkoviště

Nabízíme parkovací místa pro osobní vozidla, autobusy, nákladní vozidla. U poskytování služeb na dlouhodobé parkování je možné uzavřít smlouvu.

více informací

Mycí centra

Čerpací stanice

Parkoviště

O nás

Společnost Nikey s.r.o. provozuje řetězec 16 mycích a 17 čerpacích stanic s vyspělou technologií specializovaných na nákladní a autobusovou dopravu po celé České republice.

Naší předností je mnoholetá zkušenost a cílem spokojenost zákazníka.

Kvalita služeb a ochota splnit veškeré požadavky je důkazem toho, že jsme získali důvěru více jak 200 společností.

více informací

Novinky

11. 06. 2018

Nikey na Truck Trialu v Mohelnici

Naše společnost Nikey opět podpořila Mistrovství ČR v Truck Trialu ve dnech 19. – 20. května v Mohelnici a své... [číst dále]

30. 04. 2018

Spouštíme nový web

Na poslední dubnový den jsme si pro Vás připravili spuštění nového webu nikey.cz... [číst dále]

30. 04. 2018

Půjčte si multifunčkní návěs Nikol

Nikol je multifunkční návěs, který využijete v rámci nejrůznějších eventů - setkání se zákazníky, dny otevřených dveří, road show ... [číst dále]

Zobrazit